logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wybierz miasto

Jesteś tutaj:
 

Zupełnie nowy Informator Miejski!

piątek, 30-03-2012 (11:32:51) | komentarze (0)


Już jest! Totalnie odświeżony, niesamowicie pozmieniany, super unowocześniony dział Informator Miejski!

Pod adresem www.informator.dlastudenta.pl możecie zobaczyć zupełnie nową odsłonę Informatora Miejskiego. To ogromny katalog z setkami tysięcy firm z całej Polski. Znajdziecie tam szkoły nauki jazdy, fryzjerów, kursy, agentów ubezpieczeniowych, czy punkty ksero.
„Projektując nowy Informator, staraliśmy się stworzyć dział zarówno nowoczesny, jak i prosty w obsłudze. Niezbędne funkcje, czytelna grafika i intuicyjność obsługi gwarantują pełne zadowolenie naszych użytkowników” – mówi Prezes Portalu dlaStudenta.pl, Marek Wargocki.

Całkowicie została zmieniona grafika działu, jak również ułożenie poszczególnych sekcji. Dodaliśmy integrację profilu firmy z portalami społecznościowymi, takimi jak: Facebook, NK, Google+, YouTube, Twitter.
W każdej wizytówce znajduje się osobna zakładka z multimediami, co znacząco wpływa na atrakcyjność profilu firmy. Każdy z naszych klientów ma możliwość dodania szeregu zdjęć lub filmów prezentujących działalność jego firmy.
Wprowadzone zostały również dodatkowe opcje wyróżnienia profilu: możliwość wykupienia gwarantowanej pozycji na liście firm lub znaczek „Poleca dlaStudenta.pl”.

Jedną z większych atrakcji nowej odsłony działu Informator Miejski jest opcja wykonania przez naszych specjalistów profilu firmy na portalach Facebook i Google+, w ramach oferowanych pakietów reklamowych.

dlaStudenta.pl jest największym w Polsce portalem dla młodych ludzi. Miesięcznie odwiedza nas 1,5 mln unikalnych użytkowników, notujemy średnio 7 milionów odsłon.

Naszymi Klientami są m.in.: Multikino, Ikea, ProfiLingua, Vobis, Planeta Młodych, czy Uniwersytet Jagielloński.

Zachęcamy wszystkie firmy, oferujące swoje usługi i produkty młodym ludziom, do kontaktu z nami i prezentacji swoich wizytówek. Istnieje również możliwość wykonania kampanii reklamowych.

Czytaj również:

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Informator miejski w mieście:

 
 

REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama